Liga Mistrzów: Crvena Zvezda Belgrad - Young Boys Berno. Transmisja w Polsacie Sport Premium 1

W pierwszym meczu czwartej rundy kwalifikacji Ligi Mistrzów Crvena Zvezda Belgrad zremisowała na wyjeździe z Young Boys Berno 2:2. Piłkarze ze stolicy Serbii wywieźli ze Szwajcarii satysfakcjonujący wynik i to oni są bliżej upragnionej fazy grupowej Champions League. Szwajcarzy z pewnością zaatakują od pierwszych minut, by jak najszybciej strzelić bramkę i cieszyć się po meczu z awansu. Transmisja meczu Crvena Zvezda Belgrad - Young Boys Berno w Polsacie Sport Premium 1.

Wynik poprzedniego spotkania jest korzystniejszy dla Serbów i to oni są faworytem bukmacherów do awansu. Tydzień temu starcie obu ekip obfitowało w dużą ilość bramek, walkę oraz emocję do ostatniej minuty. Wynik spotkania w 7. minucie otworzył napastnik Young Boys Roger Assale, jednak to tylko podrażniło zawodników Vladana Milojevica, którzy zdobyli dwie bramki w 18. i 46. minucie. Autorami goli byli Milos Deganek i Mateo Garcia. Mistrz Szwajcarii dzielnie atakował, aby nie przegrać tego meczu i to się opłaciło. W 76. minucie rzut karny na bramkę zamienił Guillaume Hoarau.

Piłkarze Young Boys w tym sezonie jeszcze nie poznali smaku porażki. W ostatniej kolejce ligi szwajcarskiej wygrali Zurich 4:0 i zajmują pierwsze miejsce w ligowej tabeli.

Serbowie po czterech spotkaniach ekstraklasy mają na koncie komplet punktów. Jedynie raz schodzili pokonani z boiska. Było to w meczu drugiej rundy kwalifikacji Ligi Mistrzów z drużyną z Finlandii, HJK.

O awans do 32-zespołowej Champions League walczy 12 klubów, a we wtorek i środę odbędą się po trzy spotkania.

Transmisja meczu Crvena Zvezda Belgrad - Young Boys Berno w Polsacie Sport Premium 1 od godziny 20:50

WYNIKI LIGI MISTRZÓW

Oglądaj na żywo największe europejskie gwiazdy piłki nożnej i ekscytujące zmagania najlepszych europejskich drużyn – fazy pucharowe Ligi Mistrzów UEFA i Ligi Europy UEFA 2019/2020 na kanałach Polsat Sport Premium 1 i Polsat Sport Premium 2, w Cyfrowym Polsacie, Plusie i IPLI. Prestiżowe rozgrywki dostępne są w telewizji, na komputerach, smartfonach i tabletach.