US Open: Kubot/Melo - Kovalik/Ramos-Vinolas. Relacja i wynik na żywo

Tenis

Rozstawieni z numerem drugim Łukasz Kubot i Marcelo Melo awansowali do II rundy deblowego turnieju US Open, gdzie zmierzą się z duetem Jozef Kovalik/Albert Ramos-Vinolas. W poprzedniej edycji amerykańskiego Wielkiego Szlema polsko-brazylijska para dotarła do finału. Relacja na żywo z meczu Kubot/Melo - Kovalik/Ramos-Vinolas od godz. 17:00.

Jeszcze tydzień temu para Kubot/Melo sięgnęła po tytuł na twardych kortach w Winston-Salem, a już czekają ją większe wyzwania. W zeszłym sezonie na Flushing Meadows Polak zagrał w finale, gdzie musiał uznać wyższość Mike'a Bryana i Jacka Socka, a teraz chciałby co najmniej wyrównać to osiągnięcie. Wszyscy mamy przecież w pamięci wielką wiktorię pary na kortach Wimbledonu.

Przypomnijmy, że Melo oprócz wspomnianego wcześniej tytułu wimbledońskiego, ma na swoim koncie również wygraną w Australian Open w 2014 roku (występował w parze z Robertem Lindstedtem), a drugi okazał się najlepszy podczas French Open 2015 (grał w parze z Ivanem Dodigiem).

Pierwszy krok został już postawiony. W pierwszej rundzie US Open polsko-brazylijska para pokonała Ukraińca Denysa Mołczanowa i Nowozelandczyka Artema Sitaka 6:2, 6:4.

Do debla w tegorocznej edycji US Open zgłosiło się pięcioro Polaków. Oprócz Kubota to: Hubert Hurkacz, Alicja Rosolska i grające po raz pierwszy razem Iga Świątek i Magda Linette.

Relacja i wynik na żywo z meczu Kubot/Melo - Kovalik/Ramos-Vinolas od godz. 17:00.

ch, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze