Skrzypkowska nową przyjmującą ŁKS Commercecon Łódź

Siatkówka
Skrzypkowska nową przyjmującą ŁKS Commercecon Łódź
fot. PAP
Natalia Skrzypkowska (z prawej)

Przyjmująca Natalia Skrzypkowska dołączyła do drużyny siatkarek mistrza Polski ŁKS Commercecon Łódź. 30-letnia zawodniczka ostatnio występowała E.Leclerc Radomka Radom, a wcześniej w drugim łódzkim klubie Grot Budowlani Łódź.

O podpisaniu kontraktu z doświadczoną siatkarką poinformował w środę klub.

 

- Cieszę się, że tutaj jestem. Dobrze jest znów wrócić do Łodzi. W zespole jest dobra komunikacja. Każdy wie, co ma robić i jaki ma cel. Z niecierpliwością czekamy na pierwsze mecze - podkreśliła Skrzypkowska, która w latach 2013–2015 reprezentowała barwy Budowlanych Łódź.

Przyjmująca występowała również w Atomie Trefl Sopot i MKS Dąbrowa Górnicza, z którymi wywalczyła dwa wicemistrzostwa kraju, Muszyniance Muszyna, Aluprofie Bielsko-Biała, KSZO Ostrowiec Świętokrzyski, a w sezonie 2018/2019 w E.Leclerc Radomce Radom.

 

Wcześniej nowymi zawodniczkami mistrza Polski zostały: rozgrywająca reprezentacji Słowenii Eva Mori, serbska przyjmująca Katarina Lazovic i środkowa Joanna Pacak. Swoje kontrakty przedłużyło kilka zawodniczek z mistrzowskiego składu m.in. atakujące Izabela Kowalińska i Monika Bociek, reprezentacyjna środkowa Klaudia Alagierska i przyjmująca Aleksandra Wójcik, środkowe Klaudia Gajewska i Ewa Kwiatkowska oraz libero Krystyna Strasz i Anna Korabiec.

 

Odeszły natomiast m.in. środkowa Zuzanna Efimienko-Młotkowska, która będzie występować w Developresie SkyRes Rzeszów, brazylijska przyjmująca Regiane Bidias i rozgrywająca z Czech Lucie Muhlsteinova. Kariery zawiesiły natomiast rozgrywająca Marta Wójcik i atakująca Agata Wawrzyńczyk.

 

Po zdobyciu przez ŁKS tytułu mistrza Polski z klubem rozstał się trener drużyny Słowak Michał Masek. Jego miejsce zajął Marek Solarewicz. Łodzianki do nowego sezonu przygotowują się od 5 sierpnia. Na początku października zagrają o Superpuchar Polski z Chemikiem Police, a 12 października w 1. kolejce ekstraklasy podejmą Energę MKS Kalisz.

MC, PAP

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze