El. ME U-21: Łotwa - Polska. Relacja i wynik na żywo

Piłka nożna

W piątek reprezentacja Polski U-21, którą prowadzi Czesław Michniewicz, rozpocznie eliminacje mistrzostw Europy 2021. Na początek jego piłkarze zagrają na wyjeździe z Łotwą. Relacja na żywo z meczu eliminacji mistrzostw Europy U-21 Łotwa - Polska na Polsatsport.pl.

W kadrze nie ma już piłkarzy urodzonych w 1996 czy 1997 roku, czyli między innymi Szymona Żurkowskiego i Dawida Kownackiego. Trzon tej reprezentacji stanowią zawodnicy z rocznika 1998. Z poprzedniej drużyny zostało kilku piłkarzy, w tym Kamil Grabara, który został mianowany kapitanem.

 

- To zupełnie nowa drużyna, czekająca na pierwsze mecze kwalifikacji mistrzostw Europy. Nie mamy za wiele czasu, by się zgrać, ale mam nadzieję, że pójdzie nam dobrze - powiedział jeden z bardziej doświadczonych zawodników w kadrze Patryk Dziczek w rozmowie z laczynaspilka.pl.

 

Pierwszym rywalem będzie Łotwa, jeden z najsłabszych rywali w grupie. Kibice Biało-Czerwonych liczą więc na zwycięstwo.

 

- Na starcie zmierzymy się z Łotwą i Estonią, czyli na papierze słabszymi zespołami, ale dobrze wiemy, że to nie są łatwe mecze. Wielu na pewno pamięta choćby mecze z Wyspami Owczymi. Takie zespoły tworzą zawodnicy bardzo ambitni, gryzący trawę do ostatnich sekund - ostrzegł Dziczek.

 

Pozostali rywale Biało-Czerwonych to Bułgaria, Rosja, Serbia i Estonia.

 

Relacja na żywo z meczu Łotwa U-21 – Polska U-21 na Polsatsport.pl od godziny 16:00.

MC, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze