Nice 1 Liga żużlowa: Arged Malesa TŻ Ostrovia - PGG ROW Rybnik. Transmisja w Polsacie Sport Extra

Żużel
Nice 1 Liga żużlowa: Arged Malesa TŻ Ostrovia - PGG ROW Rybnik. Transmisja w Polsacie Sport Extra
fot. Cyfrasport

Czas na wielki finał rozgrywek Nice 1 Ligi żużlowej. W walce o awans do PGE Ekstraligi spotkają się zespoły Arged Malesa TŻ Ostrovii Ostrów Wielkopolski oraz PGG ROW-u Rybnik. Faworytami dwumeczu są z pewnością przyjezdni, ale beniaminek udowodnił już w tym sezonie, że niemożliwe nie istnieje. Transmisja spotkania w Polsacie Sport Extra.

Przed sezonem większość ekspertów typowała, że w finale rozgrywek pojadą Rekiny z Rybnika, lecz mało kto spodziewał się, że ich rywalem będzie beniaminek z Ostrowa - absolutna rewelacja zmagań Nice 1 Ligi.

 

Ostrowianie dowodzeni przez Mariusza Staszewskiego w półfinale po wielkich emocjach uporali się z Car Gwarant Startem Gniezno, zapewniając sobie awans w ostatnim biegu. O wiele spokojniej wyglądał dwumecz rybniczan z Unią Tarnów. Ekipa Piotra Żyto triumfowała zarówno w Mościcach oraz na własnym torze.

 

PGG ROW otwarcie celuje w awans do elity, lecz ostrowianie skoro dotarli do wielkiego finału, postarają się uprzykrzyć życie faworytom. Tacy zawodnicy jak Grzegorz Walasek, Tomasz Gapiński, Nicolai Klindt oraz Sam Masters są w stanie pokusić się o zwycięstwo. Po drugiej stronie barykady ujrzymy m.in. Kacpra Worynę oraz Troya Batchelora, co zwiastuje spore emocje.

 

Gospodarze postarają się nie tylko wygrać, ale także pokusić się o sowitą zaliczkę przed rewanżem. Warto podkreślić, że w rundzie zasadniczej ostrowianie u siebie zanotowali minimalne zwycięstwo, aby wysoko ulec na Górnym Śląsku. Jaki scenariusz będzie tym razem?

 

Arged Malesa TŻ Ostrovia: 9. Nicolai Klindt 10. Aleksandr Łoktajew 11. Tomasz Gapiński 12. Sam Masters 13. Grzegorz Walasek 14. Kamil Nowacki 15. Marcin Kościelski

 

PGG ROW Rybnik: 1. Troy Batchelor 2. Daniel Bewley 3. Siergiej Łogaczow 4. Mateusz Szczepaniak 5. Kacper Woryna 6. Robert Chmiel 7

 

Transmisja meczu Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wielkopolski - PGG ROW Rybnik o godz 14:25 w Polsacie Sport Extra.

KN, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie