Piłkarz Premier League pobity w nocnym klubie! "Wszędzie było pełno krwi"

Piłka nożna
Piłkarz Premier League pobity w nocnym klubie! "Wszędzie było pełno krwi"
Fot. PAP

W nocy z soboty na niedzielę reprezentant Anglii i zawodnik Chelsea Danny Drinkwater (obecnie wypożyczony do Burnley) został pobity przez sześciu mężczyzn. Piłkarz bawił się w nocnym klubie i jak podaje "The Sun" powodem bójki była... kobieta.

Danny Drinkwater nie otrzymał powołania do kadry Anglii, więc postanowił wykorzystać przerwę reprezentacyjną na zabawę w jednym z klubów w Manchesterze. Jak informuje brytyjski dziennik piłkarz był pod wpływem alkoholu i podrywał partnerkę Kgosiego Ntlhe'a ze Scunthorpe United, nie reagując na sprzeciw jej chłopaka. - Nie obchodzi mnie to, ona wyjdzie ze mną! - miał krzyczeć 29-letni piłkarz.

 

 

Według relacji świadków, kiedy Anglik opuścił klub został zaatakowany przez sześciu mężczyzn. "Przewrócili go na ziemię i skakali po nim, krzycząc "Połamcie mu nogi!". Wszędzie było pełno krwi. Odniósł liczne obrażenia ciała" - opisuje "The Sun".

 

W kwietniu bieżącego roku zawodnik spowodował wypadek samochodowy, w którym ucierpiały trzy osoby. Był pod wpływem alkoholu. Miesiąc później został ukarany i stracił prawo jazdy na 20 miesięcy.

KK, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie