Sawicki przeniósł się ze stadionu do studia Polsatu! "Dziś będzie trudniej"

Piłka nożna

Do przedmeczowego studia Polsatu Sport zawitał Maciej Sawicki, który w tym samym czasie przebywał na… PGE Narodowym. W wirtualnym wywiadzie sekretarz generalny PZPN powiedział: - Dziś będzie trudniej niż w Wiedniu. Austriacy wygrali trzy mecze z rzędu, my jesteśmy po porażce ze Słowenią.

O godz. 20.45 reprezentacja Polski rozpocznie eliminacyjne starcie z Austrią na PGE Narodowym. Stawką poniedziałkowego spotkania będzie fotel lidera grupy G. W przedmeczowym studiu Polsatu Sport pojawił się Maciej Sawicki, który w tym samym czasie przebywał na… warszawskim stadionie. Dzięki najnowszej technologii sekretarz generalny PZPN udzielił Paulinie Chylewskiej wirtualnego wywiadu.

 

- Zespół zasłużył na troszeczkę krytyki. Mieliśmy dobre dwadzieścia, dwadzieścia pięć minut. Niby kontrolowaliśmy przebieg meczu, graliśmy dobrze, ale nie stwarzaliśmy sytuacji. Nagle okazało się, że przeciwnik te sytuacje stwarza i jeszcze jest skuteczny. Być może dobrze, że na tym etapie eliminacji przegraliśmy mecz. Kluczowy mamy jednak dziś, bo to on może zdecydować o tym jak ułoży się tabela i jak nasza drużyna może szybko awansować na mistrzostwa - powiedział Sawicki, który spotkanie z Austrią obejrzy na PGE Narodowym. 

 

W wirtualnym wywiadzie sekretarz generalny PZPN o reprezentacji Austrii mówił z olbrzymim szacunkiem. Trudno się mu dziwić, bo piłkarze drużyny prowadzonej przez selekcjonera Franco Foda zajmują obecnie drugie miejsce w grupie G, tuż za plecami Polaków. 

 

- Obejrzałem dziś skrót meczu z Austriakami i to był wyrównany mecz. W Wiedniu to spotkanie mogło potoczyć się nawet w przeciwną stronę. Wtedy mieliśmy trochę więcej szczęścia, strzeliliśmy bramkę i wygraliśmy mecz - powiedział Sawicki i dodał: - Dziś będzie trudniej. Po pierwsze Austriacy wygrali trzy mecze z rzędu, my jesteśmy po porażce ze Słowenią. Dziś zobaczymy, który zespół będzie lepiej przygotowany. Znamy się już trochę z tego pierwszego meczu i jestem ciekaw jak poradzimy sobie dziś z tym trudnym przeciwnikiem. 

seb, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze