ME siatkarzy 2019: Estonia – Holandia. Relacja i wynik na żywo

Siatkówka

W drugim wtorkowym spotkaniu "polskiej" grupy D mistrzostw Europy siatkarzy Estonia zmierzy się w Amsterdamie z Holandią. Faworytami tej konfrontacji są Pomarańczowi, a Estończycy w trzech dotychczasowych meczach nie odnieśli jeszcze zwycięstwa. Relacja na żywo z meczu ME siatkarzy Estonia – Holandia na Polsatsport.pl od godziny 20.00.

Podopieczni trenera Gheorghe Cretu od falstartu rozpoczęli zmagania w mistrzostwach Europy. Najkorzystniej zaprezentowali się w pierwszym meczu, w którym urwali seta Polakom, ale kolejne batalie przyniosły porażki 0:3 z Czarnogórą i 0:3 z Czechami. Dodajmy, że były to porażki z drużynami, z którymi Estończycy mieli rywalizować o miejsce w czołowej czwórce w tabeli tej grupy, dające awans do 1/8 finału. Po trzech porażkach drużyna znalazła się nad przepaścią i jej szanse na awans znacznie zmalały.
 
Holandia zainaugurowała zmagania od zdecydowanych zwycięstw nad Czarnogórą (3:0) i Ukrainą (3:0). W trzecim spotkaniu współgospodarze ME nie mieli jednak wiele do powiedzenia w konfrontacji z Polską (0:3). W meczu z Estończykami będą chcieli przypieczętować awans do fazy play-off.
 
Relacja na żywo z meczu ME siatkarzy Estonia – Holandia we wtorek 17 września na Polsatsport.pl od godziny 20.00.
RM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze