Leon bombardier! Jego zagrywki zdemolowały Hiszpanów (WIDEO)

Siatkówka

O tym, że Wilfredo Leon dysponuje fenomenalną zagrywką wiadomo nie od dziś. Boleśnie przekonali się o tym siatkarze reprezentacji Hiszpanii. Przyjmujący Biało-Czerwonych zdobył siedem punktów bezpośrednio z zagrywki w meczu 1/8 finału przeciwko ekipie z Półwyspu Iberyjskiego.

Kiedy Leon pojawia się w polu serwisowym przyjmujący rywali mają się czego obawiać. Reprezentant Polski pokazał próbkę swoich umiejętności zdobywając aż siedem punktów w meczu z Hiszpanią.

 

Oprócz punktowych zagrywek Leon posyłał na drugą stronę siatki także serwisy, które utrudniały rywalom przeprowadzenie akcji. Rozgrywający hiszpańskiej ekipy musiał włożyć sporo pracy, by dobiec do niedokładnie przyjmowanych piłek. Poskutkowało to maksymalnym uproszczeniem gry ofensywnej. To nie wystarczyło na doskonale grających Polaków.

 

Mecz zakończył się zdecydowanym zwycięstwem Biało-Czerwonych 3:0. W żadnym z setów przeciwnicy nie zdobyli więcej niż 18 punktów. W ćwierćfinale mistrzostw Europy podopieczni Vitala Heynena zmierzą się z Niemcami.

 

Atomowe zagrywki Leona w załączonym materiale wideo.

WYNIKI I TERMINARZ ME SIATKARZY 2019

CM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie