Premier League: Chelsea - Liverpool. Relacja i wynik na żywo

Piłka nożna

W niedzielę odbędzie się ostatnie spotkanie szóstej kolejki Premier League. Cierpliwi zostaną jednak nagrodzeni, bowiem będzie to absolutny szlagier: głodna zwycięstw Chelsea zmierzy się z liderem, Liverpoolem. Relacja i wynik na żywo z meczu Chelsea - Liverpool od godz. 17:30.

The Reds do tej pory są bezbłędni w lidze, mają na koncie komplet pięciu zwycięstw i zajęli pozycję lidera Premier League. Tę z pewnością chcieliby okupować już do zakończenia sezonu, jednak przed podopieczni Jurgena Kloppa mogą stracić pierwsze punkty już w niedzielę.
 
Czeka ich bowiem trudny wyjazd na Stamford Bridge, gdzie nieobliczalna Chelsea Franka Lamparda postarają się o niespodziankę. Spotkania The Blues są w tym sezonie gwarancją wielu bramek, a każdy z gigantów chce się zrehabilitować za porażkę w Lidze Mistrzów: Chelsea uległa Valencii, z kolei Liverpool okazał się gorszy od Napoli.
 
Faworytem niedzielnego szlagieru będą goście, ale wiele wskazuje na fajerwerki z obu stron. Ewentualna porażka gospodarzy sprawi, że będą oni tracić do lidera już dziesięć punktów po zaledwie sześciu kolejkach.
 
Relacja i wynik na żywo z meczu Chelsea - Liverpool od godz. 17:30.
ch, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze