Bartnicki i Steblecki gośćmi Magazynu Fortuna 1 Ligi. Transmisja w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl

W niedzielę GKS Tychy w ostatniej akcji meczu wyszarpał punkt Podbeskidziu Bielsko-Biała, a już w poniedziałek gośćmi Magazynu Fortuna 1 Ligi będą prezes klubu z Tychów Leszek Bartnicki, a także kluczowy zawodnik w talii Ryszarda Tarasiewicza Sebastian Steblecki. Ponadto poruszymy również temat dość nieoczekiwanego zwolnienia trenera PGE Stali Mielec Artura Skowronka. Transmisja Magazynu Fortuna 1 Ligi o godzinie 17.30 na Polsatsport.pl i w Polsacie Sport.

W ramach dziesiątej kolejki zaplecza ekstraklasy GKS Tychy pojechał do Bielska-Białej, gdzie zmierzył się z dobrze spisującym się w tym sezonie Podbeskidziem. Mecz "pod Klimczokiem" rozpoczął się po myśli gospodarzy, bowiem w 29. minucie na listę strzelców wpisał się Karol Danielak, a swą dobrą formę (pamiętny hat-trick w meczu z PGE Stalą Mielec) potwierdził tuż po przerwie, zapisując na swoim koncie dublet.

Trzy minuty po drugim golu gościom udało się złapać kontakt za sprawą Kornela Osyry, który przy próbie interwencji wbił piłkę do własnej bramki tuż obok bezradnego Rafała Leszczyńskiego. Do 93. minuty na tablicy wyświetlał się wynik 2:1 i wszystko wskazywało na to, że trzy punkty na swoim koncie zapiszą podopieczni Krzysztofa Brede. Inny pogląd na tę sytuację miał Maciej Mańka, który w ostatniej akcji meczu strzelił gola na wagę punktu.

Tyszanie grają w tym sezonie w kratkę - do pięciu zwycięstw dopisali też trzy porażki oraz dwa remisy - co nie przeszkadza im zajmować dość wysokiego, ósmego miejsca w ligowej tabeli. Jakie są aspiracje śląskiej drużyny oraz jak jej obecną formę oceniają prezes oraz jeden z zawodników? O to wszystko zapytamy naszych gości.

Ponadto poruszymy również temat nieoczekiwanego zwolnienia trenera PGE Stali Mielec Artura Skowronka. Władze klubu ogłosiły w niedzielę, że szkoleniowca, który w zeszłym sezonie zakończył ze Stalą rozgrywki na ostatnim miejscu podium, a w obecnym również osiągał z drużyną niezłe wyniki, zastąpi w poniedziałek Dariusz Marzec.

Prowadzący: Szymon Rojek.
Eksperci: Janusz Kudyba i Tomasz Łapiński.
Goście: Leszek Bartnicki (prezes GKS Tychy) i Sebastian Steblecki (pomocnik GKS Tychy).

Transmisja Magazynu Fortuna 1 Ligi od godziny 17.30 na Polsatsport.pl oraz w Polsacie Sport.