Krispol 1 Liga: KFC Gwardia Wrocław - AZS AGH Kraków. Transmisja w Polsacie Sport News

Siatkówka
Krispol 1 Liga: KFC Gwardia Wrocław - AZS AGH Kraków. Transmisja w Polsacie Sport News
fot. Cyfrasport

W swoim pierwszym meczu na własnym obiekcie KFC Gwardia Wrocław podejmie AZS AGH Kraków. Uczestnictwo gospodarzy na zapleczu PlusLigi przez długi czas wisiało na włosku, ale ostatecznie udało się przystąpić do rozgrywek. Teraz kibice liczą na osiągnięcie sukcesu sportowego. Transmisja meczu KFC Gwardia Wrocław - AZS AGH Kraków w Polsacie Sport News.

Jeszcze kilka tygodni temu wydawało się, że wrocławianie nie wystartują w tym sezonie Krispol 1 Ligi. Klub zmagał się z dużymi problemami organizacyjnymi i przyszłość drużyny była niepewna. Ogromny przełom, który dokonał się w zespole pozwolił uporządkować sprawy strukturalne i dał drugi oddech wszystkim fanom. We Wrocławiu stawiają sobie odważne cele, zapowiadając, że pierwsza liga to tylko przystanek w ich drodze na szczyt.

 

- Nasz cel minimum na ten sezon to awans do fazy play-off. Na ile to okaże się realne, pokaże już najbliższy mecz z AZS-em AGH Kraków. Bardzo zależy nam na powrocie do elity i zrobimy wszystko, żeby to uczynić. Realny czas na zrealizowanie tego postanowienia to dwa, trzy lata. Cieszy nas stabilność finansowa, budżet jest zamknięty w osiemdziesięciu procentach - powiedział prezes Gwardii Łukasz Tobys.

 

Na inaugurację sezonu podopieczni Krzysztofa Janczaka przegrali w Jaworznie 1:3, a następnie pokonali SMS PZPS Spała 3:2. Z kolei krakowianie ograli Exact Systems Norwid Częstochowa bez straty seta i przegrali z BBTS Bielsko-Biała 2:3.

 

Transmisja meczu KFC Gwardia Wrocław - AZS AGH Kraków od godz. 18:00 w Polsacie Sport News.

kl, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze