Totolotek Puchar Polski: Puszcza Niepołomice - Legia Warszawa. Transmisja w Polsacie Sport

Ostatnim ze środowych meczów Totolotek Pucharu Polski będzie starcie Puszczy Niepołomice z Legią Warszawa. Pierwszoligowiec czy podbudowana ostatnim zwycięstwem w lidze goście - która z tych drużyn będzie świętować awans do kolejnej rundy krajowego pucharu? Transmisja meczu Puszcza Niepołomice - Legia Warszawa od godziny 20:15 w Polsacie Sport.

"Wojskowi" w poprzedniej serii gier PKO Ekstraklasy pokonali Cracovię (2:1). Po dziewięciu kolejkach podopieczni Aleksandara Vukovicia zajmują trzecie miejsce w tabeli, tracąc do liderującej Pogoni Szczecin jeden punkt. W następnej kolejce piłkarze ze stolicy kraju zmierzą się u siebie w lidze z obrońcą krajowego pucharu z poprzedniego sezonu, Lechią Gdańsk.

Puszcza w ostatniej ligowej kolejce zdobyła punkt dzięki bramce w 94. minucie autorstwa Jakuba Bąka. Mecz z Olimpią Grudziądz zakończył się remisem 1:1, a trafienie dla rywali drużyny z Niepołomic zanotował Omar Monterde w... 91. minucie. Czy w spotkaniu z Legią również gole padną w samej końcówce?

Transmisja meczu Puszcza Niepołomice - Legia Warszawa od godziny 20:15 w Polsacie Sport.