Liga Mistrzów: Piękna sztuczka i piękny gol Lewandowskiego w Londynie!

Robert Lewandowski w 45. minucie meczu z Tottenhamem znajdując się na skraju pola karnego popisał się kapitalnym uderzeniem. Strzał polskiego snajpera Bayernu Monachium nie dość, że był bardzo precyzyjny to na dodatek miał właściwa siłę. Hugo Lloris był bez szans!

W 12. minucie prowadzenie Tottenhamowi dał Koreańczyk Heung-Min Son, a wyrównał niedługo później Joshua Kimmich pięknym uderzeniem z dystansu. Lewandowski tuż przed przerwą popisał się piękną akcję, gdy oszukał obronę "Kogutów". Polak wybornym zagraniem piętą uwolnił się od krycia, a chwilę później po raz drugi dopadł do piłki i silnym uderzeniem nie dał szans Llorisowi na skuteczną interwencję.

To drugie w tym sezonie trafienie kapitana reprezentacji Polski, a 55. w historii występów w Champions League. Jest szósty w klasyfikacji wszech czasów, a do piątego Holendra Ruuda van Nistelrooya brakuje mu jeszcze jednej bramki. W pierwszej kolejce Bayern pokonał u siebie Crveną Zvezdę Belgrad 3:0 i "Lewy" wtedy również pokonał bramkarza ekipy przeciwnej Milana Borjana.

WYNIKI I TERMINARZ LIGI MISTRZÓW

Oglądaj na żywo największe europejskie gwiazdy piłki nożnej i ekscytujące zmagania najlepszych europejskich drużyn – fazy pucharowe Ligi Mistrzów UEFA i Ligi Europy UEFA 2019/2020 na kanałach Polsat Sport Premium 1 i Polsat Sport Premium 2, w Cyfrowym PolsaciePlusie i IPLI. Prestiżowe rozgrywki dostępne są w telewizji, na komputerach, smartfonach i tabletach.