Drzyzga silniejszy od Leona? Trening siłowy reprezentacji Polski w Japonii (WIDEO)

Siatkówka

Łukasz Kadziewicz podglądał reprezentację Polski podczas zajęć siłowych w Japonii. Biało-Czerwoni wykorzystują dzień wolny w kalendarzu Pucharu Świata na zyskanie świeżości i lekkie zajęcia na siłowni.

Reprezentacja Polski przeznaczy dwudniową przerwę w kalendarzu Pucharu Świata, aby się odbudować i odzyskać świeżość. W poniedziałek Biało-Czerwoni przemierzyli 282 kilometry, dzielące Fukuokę i Hiroszimę, zameldowali się już w miejscu, gdzie zagrają kolejne spotkania turnieju kończącego sezon reprezentacyjny 2019.
 
- W poniedziałek treningu w hali nie będzie. Siatkarzy czekają zajęcia body management, czyli relaks, prewencja i rozciąganie. Zajęcia z piłkami dopiero we wtorek - doniósł z Japonii Łukasz Kadziewicz.
 
Były reprezentant Polski podglądał też podopiecznych Vitala Heynena na siłowni podczas pierwszych zajęć w Hiroszimie. Ćwiczenia z ciężarami wykonywali między innymi wracający do pełni zdrowia i formy Bartosz Kurek oraz Wilfredo Leon. Ekspert Polsatu Sport był zachwycony zwłaszcza siłą Fabiana Drzyzgi!
 
- Turniej jest długi pod względem kalendarza, w dwa tygodnie gramy jedenaście spotkań. Mamy dwa dni na naładowanie baterii. Tych ciężarów trochę było, trochę gimnastyki i stabilizacji, mam nadzieję, że to wystarczy do końca turnieju. Nasi rywale mają takie same warunki - powiedział nasz rozgrywający.
 
W środowy poranek polskiego czasu, Biało-Czerwonych czeka starcie z reprezentacją Rosji. Byli mistrzowie Europy byli górą w ostatnim bezpośrednim spotkaniu obu reprezentacji w ramach Ligi Narodów 2018.
 
Fragmenty treningu siłowego reprezentacji Polski w załączonym materiale wideo.
ch, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze