Mioduski o Vukoviciu: On wie i rozumie, w którym kierunku powinna iść Legia

Piłka nożna
Mioduski o Vukoviciu: On wie i rozumie, w którym kierunku powinna iść Legia
fot. Cyfrasport

Prezes Legii Warszawa podkreślił, że w pełni wspiera trenera Aleksandara Vukovicia. - "Vuko" wie i rozumie, w którym kierunku powinna iść Legia. Wpisuje się w zespół, który na to pracuje - powiedział.

Vuković może być spokojny o posadę. Tak wynika ze słów Mioduskiego, któremu w przeszłości zdarzało się szybko tracić cierpliwość wobec trenerów. Przekonali się o tym Besnik Hasi i Jacek Magiera czy Dean Klafurić.

 

- Ten trener ma spokój. Wiem, że za chwilę wszyscy powiedzą: "Skoro Mioduski wspiera Vukovicia, to pewnie za chwilę go wyrzuci". Nie. Vuko wie i rozumie, w którym kierunku powinna iść Legia. Wpisuje się w zespół, który na to pracuje. Pojedynczy wynik meczu nie jest najważniejszym kryterium oceny - powiedział Mioduski w rozmowie z "Przeglądem Sportowym".

 

- Czasem Vuko może robić rzeczy, które nie są optymalne tu i teraz, ale są odpowiednie z punktu widzenia rozwoju klubu i przyszłości. Tak samo jest z dyrektorem sportowym Radkiem Kucharskim, skautem Tomkiem Kiełbowiczem, dyrektorem akademiki Jackiem Zielińskim i innymi osobami z pionu sportowego. Wreszcie mam poczucie, że i po tej stronie w Legii też wszyscy grają w jednym zespole - dodał.

 

Legia Warszawa po jedenastu kolejkach PKO Ekstraklasy zajmuje dziewiąte miejsce w tabeli, mając w dorobku siedemnaście punktów. Do prowadzącej Pogoni Szczecin traci cztery "oczka".

 

WYNIKI, TERMINARZ I TABELA PKO EKSTRAKLASY

MC, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie