Remis Brazylii z Senegalem, setny występ Neymara

Brazylia, w brawach której setne spotkanie rozegrał Neymar, zremisowała z Senegalem 1:1 (1:1) w towarzyskim meczu piłkarskim. Pojedynek odbył się na stadionie narodowym w Singapurze.

W zespole Brazylii setny mecz rozegrał Neymar, który wcześniej planował, aby jubileusz miał miejsce podczas Copa America. Turniej wygrali "Canarinhos", ale plany Neymara pokrzyżowała kontuzja.

W Singapurze mecz nie zachwycił. Brazylia, choć wystąpiła w mocnym składzie z Neymarem, Dani Alvesem, Coutinho i Gabrielem Jesusem, grała bez polotu. Pierwsza połowa była wyrównana, Firmino strzelił bramkę po dokładnym podaniu Jesusa. Dla Senegalu gola uzyskał z karnego Diedhiou za faul Marquinhosa na Sadio Mane.

W drugiej połowie sytuacji podbramkowych było tylko kilka, dopiero w końcówce spotkania gra nabrała rumienców, ale bramki już nie padły.

Brazylia - Senegal 1:1 (1:1)

Bramki: Roberto Firmino 9 - Famara Diedhiou 45 (k)