Kadziewicz stracił kontrolę nad wywiadem! Siatkarze w świetnej formie również przed kamerą

Siatkówka

Po siódmym zwycięstwie w Pucharze Świata siatkarzy nastroje w polskiej ekipie są znakomite! Pokazał to jeden z wywiadów po meczu z Australią, nad którym Łukasz Kadziewicz szybko stracił kontrolę.

Reporter Polsatu Sport zaprosił do rozmowy Wilfredo Leona i Aleksandra Śliwkę.
 
Ja dziś zagrałem na sto procent, bez błędów. Jesteśmy z chłopakami bardzo zadowoleni, bo zrobiliśmy swoją pracę. Olek Śliwka pojawił się na boisku i też wykonał swoją pracę, dokładnie tak jak trener mówił – zażartował Leon, który w meczu przeciwko Australijczykom nie pojawił się na parkiecie. 
 
W tym momencie wywiad zaczął się wymykać spod kontroli, bo do dwójki siatkarzy dołączył jeszcze Bartosz Kurek, którzy rzucił bojowy okrzyk:
 
K..., panowie Brazylia! Jedziemy z nimi! – nawiązując w ten sposób do kolejnego rywala Polaków, którym będą w niedzielę siatkarze Canarinhos. 
 
Kurek po chwili zniknął, ale jego miejsce zajął Michał Kubiak. Kapitan reprezentacji Polski na pytanie, kto był najlepszym zawodnikiem na boisku odpowiedział krótko – Ja!. Kubiak też jednak długo nie porozmawiał, bo sprzed kamery zabrał go trener Vital Heynen. Potem jeszcze na chwilę dołączył do rozmówców Paweł Zatorski...
 
Niecodzienny wywiad Łukasza Kadziewicza w załączonym materiale wideo.
RM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie