Sandecja Nowy Sącz - Chojniczanka. Relacja i wynik na żywo

Piłka nożna

Mimo przerwy reprezentacyjnej, w grze cały czas pozostają rozgrywki Fortuna 1 Ligi. W piątek Sandecja Nowy Sącz podejmie Chojniczankę, a obaj rywale mają nadzieję na awans do górnej połówki tabeli. Relacja i wynik na żywo z meczu Sandecja Nowy Sącz - Chojniczanka Chojnice od godz. 19:10.

Oba zespoły przystąpią do spotkania 13. kolejki Fortuna 1 Ligi po porażkach - "Biało-czarni" okazali się gorsi od Zagłębia Sosnowiec (1:3) mimo dobrej gry, z kolei piątkowi goście przegrali z najgorszym zespołem w stawce, Odrą Opole - to była pierwsza w tym sezonie wygrana czerwonej latarni.
 
W piątek spotkają się zespoły doła tabeli, ale każdy z nich ma nadzieję, że ewentualne zwycięstwo pozwoli zapukać do górnej części tabeli.
 
Będzie to jedenaste starcie obu zespołów w historii. Do tej pory lepiej spisują się piłkarze z Nowego Sącza, którzy zwyciężali czterokrotnie. W ubiegłym sezonie padł remis 3:3, a w rewanżu było 2:0 dla Sandecji.
 
Relacja i wynik na żywo z meczu Sandecja Nowy Sącz - Chojniczanka Chojnice od godz. 19:10.

#FortunaGdyPełnaTrybuna znów w Fortuna 1 Lidze!

Fortuna po raz drugi mobilizuje kibiców drużyn występujących w pierwszej lidze do pomocy potrzebującym. Za każdego kibica, który w XII i XIII kolejce przyjdzie na mecz rozgrywany w ramach Fortuna 1 Ligi sponsor tytularny rozgrywek przekaże złotówkę na rzecz Oliwii i Łukasza Czarneckich, podopiecznych Fundacji Polsat.

WIĘCEJ - TUTAJ

ch, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie