Cafe Futbol z PGE Narodowego przed meczem z Macedonią Północną

Piłka nożna
Cafe Futbol z PGE Narodowego przed meczem z Macedonią Północną

W niedzielny wieczór reprezentacja Polski zagra na PGE Narodowym z Macedonią Północną. Jeżeli podopieczni Jerzego Brzęczka wygrają, to zapewnią sobie awans do finałów Euro 2020. Kilka godzin wcześniej w tym samym miejscu odbędzie się Cafe Futbol. W studiu zagości Jacek Zieliński. Cafe Futbol w niedzielę od godziny 11:00 w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl.

Polacy po siedmiu kolejkach eliminacji mają 16 punktów i prowadzą w tabeli grupy G. Wygrana z Macedonią Północną w niedzielę zapewni im awans na mistrzostwa Europy 2020. Nasi najbliżsi rywale są na trzeciej pozycji i poważnie myślą o walce o drugie miejsce. Na PGE Narodowy piłkarze Igora Angelovskiego na pewno przyjadą zmotywowani i żądni trzech punktów.

Z Macedończykami graliśmy jak na razie cztery razy. Trzy mecze zakończyły się zwycięstwami Biało-Czerwonych, a w jednym padł remis. W czerwcu w Skopje wygraliśmy skromnie 1:0 po nieco kuriozalnym golu Krzysztofa Piątka. W niedzielę również będziemy absolutnymi faworytami.

Zanim jednak przyjdzie nam się zmierzyć z Macedonią Północną na PGE Narodowym zagości Cafe Futbol. Gościem Bożydara Iwanowa będzie ekspert Polsatu Sport i były reprezentant Jacek Zieliński. Z Macedonią grał on raz, w 2003 roku, kiedy to Polacy wygrali 3:0. Nie zabraknie również naszych stałych ekspertów, Romana Kołtonia i Cezarego Kowalskiego.

Cafe Futbol w niedzielę od godziny 11:00 w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl. Dogrywka od godziny 12:25 na Polsatsport.pl.

IM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze