Operacja "Brazylia", czyli sobotni trening polskich siatkarzy

Do meczu z Brazylią coraz mniej czasu. Reprezentacja Polski w dzień wolny od spotkań Pucharu Świata przygotowywała się do tego starcia. Najpierw Biało-Czerwoni odbyli zajęcia z piłkami, a potem chętni udali się na siłownię. Zobaczcie fragmenty treningu polskich siatkarzy.

Już jutro Biało-Czerwoni staną do najważniejszej rywalizacji w Pucharze Świata. Mecz z Brazylią prawdopodobnie zadecyduje o tym, kto wywalczy trofeum w Japonii. Aby marzyć o zwycięstwie w tym turnieju Biało-Czerwoni nie mogą pozwolić sobie na porażkę, a nawet na stratę seta.

W sobotę Polacy trenowali jeden raz. Najpierw spotkali się na zajęciach w hali, które potrwały 90 minut. Nie zabrakło czasu na tzw. "stupid games", czyli zabawy, które trener Vital Heynen proponuje swoim siatkarzom. W dalszej części treningu Polacy trenowali atak, a także zagrywkę. Po zakończonych zajęciach chętni udali się na siłownię. W tym gronie pojawili się Karol Kłos, Michał Kubiak, Artur Szalpuk oraz Mateusz Bieniek.

W niedzielę przed meczem z Canarinhos trener Vital Heynen zaplanował jeszcze jedną jednostkę treningową. Mają wziąć w niej udział tylko chętni zawodnicy.

Początek meczu Polska - Brazylia o godzinie 8:00. Transmisja meczu Polska - Brazylia od godziny 7:50, a przedmeczowe studio od 7:00 w Polsacie Sport.