Zatorski: Musimy być gotowi na piorunujące uderzenia

Siatkówka

- Musimy być gotowi na piorunujące uderzenia. Czekamy na ten mecz z dużą wolą walki i chęcią grania - powiedział libero reprezentacji Polski Paweł Zatorski przed starciem Pucharu Świata z Brazylią.

Łukasz Kadziewicz: Którego z zawodników reprezentacji Brazylii obawiasz się najbardziej w polu serwisowym?

 

Paweł Zatorski: Na pewno Leal i Lucarelli to najmocniej zagrywający zawodnicy. Musimy być gotowi na piorunujące uderzenia. Czekamy na ten mecz z dużą wolą walki i chęcią grania.

 

Do takich zawodników, jakich wymieniłeś, ustawiacie się we czterech do przyjęcia czy zaczynacie spokojnie trzema przyjmującymi?

 

Zależy w jakim ustawieniu trafimy rywali na zagrywce. Są takie ustawienia, w których atakujący nie może nam pomóc w przyjęciu. Jeśli będzie w strefie, gdzie może wejść na czwartego, na pewno będziemy korzystali z takiej ewentualności.

 

Jesteście maksymalnie przygotowani i skoncentrowani przed najważniejszym meczem Pucharu Świata?

 

Wiemy, że to będzie jeden z ostatnich meczów z Brazylią na długi czas, a być może nawet do igrzysk olimpijskich. Chcemy jak najlepiej wypaść w tym spotkaniu.

 

Cała rozmowa z Pawłem Zatorskim w załączonym materiale wideo. 

 

Transmisja meczu Polska - Brazylia od godziny 7:50 w Polsacie Sport. Przedmeczowe studio rozpocznie się o godzinie 7:00. 

 

WYNIKI, TABELA, TERMINARZ PUCHARU ŚWIATA SIATKARZY

Łukasz Kadziewicz, CM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze