Współpraca FEN i Babilon MMA będzie większa! "Kibice to kochają"

Sporty walki

Podczas gali Babilon MMA 10: Podziemny Krąg w klatce spotkają się Daniel Rutkowski (8-2, 6 KO, 1 SUB) i Adrian Zieliński (19-8, 6 KO, 6 SUB). Mistrz Babilon MMA i mistrz FEN w kategorii piórkowej po raz pierwszy w historii polskiego MMA powalczą o dwa pasy dwóch federacji! - Kibice to kochają, bo normalności, której czasem brakuje, potrzeba - powiedział rzecznik prasowy FEN Jakub Borowicz.

- Niedawno, nie tylko w polskim MMA, ale także w światowym, trudno było zestawić ze sobą dwóch różnych mistrzów, trudno, żeby dogadały się dwie organizacje, które mają swój wewnętrzny biznes. A jednak tutaj się udało - powiedział podczas gali FEN 26 we Wrocławiu Mateusz Borek, który tym samym odniósł się do pojedynku Rutkowskiego z Zielińskim.

 

Starcie zaplanowane 26 października podczas gali Babilon MMA 10: Podziemny Krąg, która odbędzie się w Kopalni Soli „Wieliczka”, będzie walką mistrza Babilon MMA z mistrzem FEN. Co kluczowe, w polskim MMA nie było wcześniej walki unifikacyjnej o dwa pasy mistrzowskie.

 

- Tomek Babiloński kocha sport, Paweł Jóźwiak także. Spotkali się, porozmawiali i stwierdzili, że jest dwóch znakomitych zawodników, pozytywnych ludzi, którzy patrzą z uśmiechem na świat. Chcieli ich zestawić, sprawdzić, który z nich jest lepszy. Był entuzjazm z jednego obozu, z drugiego też. Kibice to kochają, bo normalności, której czasem brakuje, potrzeba - powiedział rzecznik prasowy FEN.

seb, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie