Liga Mistrzów: Slavia Praga - FC Barcelona. Transmisja w Polsacie Sport Premium 1

Mecz 3. kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów pomiędzy Slavią Praga, a Barceloną jest niezwykle istoty dla układu tabeli grupy F. "Duma Katalonii" w przypadku wygranej mocno przybliży się do awansu. Z kolei jakakolwiek strata punktów przez podopiecznych Ernesto Valverde będzie olbrzymią sensacją. Transmisja meczu Slavia Praga - FC Barcelona w Polsacie Sport Premium 1.

W ostatniej kolejce prażanie nie sprostali na własnym stadionie Borussii Dortmund, ulegając rywalom 0:2. Katalończycy pokonali również przed własną publicznością Inter Mediolan 2:1. Teraz również są faworytami, ale trzeba pamiętać, że na początku sezonu FC Barcelona znacznie lepiej prezentowała się na Camp Nou niż w spotkaniach wyjazdowych.

Świadczy o tym chociażby wyjazdowy mecz z Borussią Dortmund w pierwszej kolejce fazy grupowej Champions League. Wówczas mistrzowie Hiszpanii szczęśliwie zremisowali z BVB 0:0. Bohaterem zespołu gości został Marc-Andre ter Stegen, który w 57. minucie zatrzymał strzał Marco Reusa z rzutu karnego. Gdyby nie świetna postawa niemieckiego bramkarza Barcy, przyjezdni nie byliby w stanie wywieźć choćby punktu z Signal Iduna Park.

Natomiast Slavia w swoim pierwszym meczu tegorocznej Ligi Mistrzów była bardzo blisko zwycięstwa na San Siro. Zespół ze stolicy Czech prowadził z Interem Mediolan od 63 minuty po golu Petera Olayinka. Mediolańczycy jednak mogą mówić o wielkim szczęściu, ponieważ Nicolo Barella strzelił gola w drugiej minucie doliczonego czasu i odebrał zwycięstwo Czechom.

Transmisja meczu Slavia Praga - FC Barcelona w Polsacie Sport Premium 1. Początek od godziny 20:50. Spotkanie skomentują Bożydar Iwanow i Libor Pala.

WYNIKI I TERMINARZ LIGI MISTRZÓW

Oglądaj na żywo największe europejskie gwiazdy piłki nożnej i ekscytujące zmagania najlepszych europejskich drużyn – fazy pucharowe Ligi Mistrzów UEFA i Ligi Europy UEFA 2019/2020 na kanałach Polsat Sport Premium 1 i Polsat Sport Premium 2, w Cyfrowym Polsacie, Plusie i IPLI. Prestiżowe rozgrywki dostępne są w telewizji, na komputerach, smartfonach i tabletach.