PlusLiga: GKS Katowice - Asseco Resovia Rzeszów. Transmisja w Polsacie Sport

Siatkówka
PlusLiga: GKS Katowice - Asseco Resovia Rzeszów. Transmisja w Polsacie Sport
fot. Cyfrasport

Po przerwie reprezentacyjnej wróciła PlusLiga. W pierwszej kolejce GKS Katowice zmierzy się z Asseco Resovią Rzeszów. Będzie to specjalny mecz dla Piotra Gruszki, który przed sezonem przeniósł się z Katowic do stolicy Podkarpacia. Transmisja meczu GKS Katowice - Asseco Resovia Rzeszów w Polsacie Sport.

GKS i Asseco Resovia to ekipy, które w poprzednim sezonie miały aspiracje na lepsze wyniki, niż udało im się osiągnąć. Szczególnie dużą niespodzianką był brak drużyny z Rzeszowa w walce o tytuł mistrza kraju. Siatkarze z Podkarpacia zajęli dopiero siódme miejsce, a jedną lokatę za nimi uplasowali się katowiczanie.

 

W składach obu ekip przed sezonem doszło do sporych przemeblowań. GKS odmłodził skład kontraktując m.in. Jana Firleja, Jana Nowakowskiego czy Rafała Szymurę. Czterech siatkarzy zamieniło Katowice na Rzeszów. To Marcin Komenda, Bartosz Mariański, Tomas Rousseaux i Bartłomiej Krulicki. Najważniejszą roszadą była jednak ta na stanowisku trenera. Nowym szkoleniowcem Asseco Resovii został były trener GKS Piotr Gruszka.

 

Czy już w pierwszym meczu z nową drużyną uda mu się odnieść zwycięstwo?

 

Transmisja meczu GKS Katowice - Asseco Resovia Rzeszów od godziny 14:45 w Polsacie Sport. Komentują: Jerzy Mielewski i Ireneusz Mazur. 

 

WYNIKI, TABELA I TERMINARZ PLUSLIGI

CM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie