PlusLiga: Cerrad Enea Czarni Radom – BKS Visła Bydgoszcz. Relacja i wynik na żywo

Siatkówka

Na zakończenie 3. kolejki plusLigowych zmagań Cerrad Enea Czarni Radom podejmą BKS Visłę Bydgoszcz. Gospodarze rozegrają pierwszy mecz w swojej hali i z pewnością liczą na pierwsze zwycięstwo w rozgrywkach. Czy podopieczni Roberta Prygla w udanym stylu zaprezentują się swojej publiczności i zatrzymają komplet punktów w Radomiu? Relacja i wynik na żywo z meczu Cerrad Enea Czarni Radom – BKS Visła Bydgoszcz na Polsatsport.pl.

Obie drużyny nie mogą zaliczyć początku rozgrywek do udanych. Zarówno gospodarze, jak i goście, mają po dwie porażki na swoim koncie.

 

Po udanym zeszłym sezonie podopiecznych Prygla, apetyty na sezon 2019/20 są równie wysokie. Poniedziałkowy mecz będzie świetną okazją do odwrócenia złej passy i wejścia na zwycięską ścieżkę.

 

Zespół z Bydgoszczy, jako jedyna drużyna w PlusLidze, nie może pochwalić się nawet wygranym setem. Efektem tego jest ostatnia pozycja w tabeli. Szkoleniowiec Przemysław Michalczak do tej pory nie znalazł swojego optymalnego ustawienia i rotuje zespołem, również w wyjściowej "szóstce". Czy trenerowi gości udało się znaleźć złoty środek, a może kolejny pomysł na zwycięski skład bydgoskich siatkarzy?

 

Relacja i wynik na żywo z meczu Cerrad Enea Czarni Radom – BKS Visła Bydgoszcz od godziny 20:30 na Polsatsport.pl.

 

WYNIKI, TABELA I TERMINARZ PLUSLIGI

NP, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie