PlusLiga: Asseco Resovia - BKS Visła Bydgoszcz. Transmisja w Polsacie Sport

Siatkówka
PlusLiga: Asseco Resovia - BKS Visła Bydgoszcz. Transmisja w Polsacie Sport
fot. PAP

Obie ekipy po trzech kolejkach mają na koncie... trzy porażki. Szczególnie forma Asseco Resovii może niepokoić, gdyż gracze Piotra Gruszki mają na koncie zaledwie cztery wygrane sety. Komu uda się przełamać? Transmisja meczu Asseco Resovia - BKS Visła Bydgoszcz od 20:30 w Polsacie Sport.

Rzeszowianie byli faworytami w każdej serii gier. To jednak nie przełożyło się na dobre wyniki. Tylko na otwarcie nowego sezonu udało im się sięgnąć po jeden punkt, który był efektem przegranego tie-breaka z GKS Katowice. Później Resovia zagrała dwa razy przed własną publicznością. Mecze ze Ślepskiem Malow Suwałkami oraz Indykpolem AZS Olsztyn nie dały jednak pozytywnej odpowiedzi na wiele pytań. Nie dały też punktów. Rzeszowianie przegrali dwa razy po 1:3.

 

Z kolei ich środowi przeciwnicy nie byli faworytami w żadnym ze spotkań. Przegrali kolejno z Jastrzębskim Węglem (0:3), Projektem Warszawa (0:3) oraz Cerradem Czarnymi Radom (2:3). Trener Przemysław Michalczyk może być zadowolony przede wszystkim z tego ostatniego spotkania, które... odbyło się w poniedziałek. Czy gracze z Bydgoszczy zdołają się zregenerować przed środą?

 

- Ta liga jest bardzo ciekawa. Wszyscy myśleli, że przyjedziemy do Radomia, położymy się, dostaniemy 0:3 i pojedziemy do Rzeszowa na kolejny mecz. Tak wcale nie było, postawiliśmy się, a do Rzeszowa jedziemy walczyć o punkty i wygrać mecz - powiedział przyjmujący BKS Visły Bydgoszcz Jakub Peszko.

 

Transmisja meczu Asseco Resovia - BKS Visła Bydgoszcz od 20:30 w Polsacie Sport.

jb, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze