PlusLiga: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - MKS Ślepsk Malow Suwałki. Transmisja w Polsacie Sport

Siatkówka
PlusLiga: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - MKS Ślepsk Malow Suwałki. Transmisja w Polsacie Sport
fot. PAP

W środę Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle zagra przed własną publicznością z MKS Ślepskiem Malow Suwałki. Kto będzie górą w zaległym spotkaniu 1. kolejki PlusLigi? Można się o tym przekonać, oglądając transmisję w Polsacie Sport.

Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle rozpoczęła sezon wyśmienicie, wygrywając z MKS Będzin i Jastrzębskim Węglem po 3:0. Będzie więc murowanym faworytem środowego meczu. Beniaminek pokazał jednak, że nikogo się nie boi. Przekonała się o tym Asseco Resovia Rzeszów, przegrywając przed własną publicznością 1:3. W kolejnym spotkaniu podopieczni Andrzeja Kowala postraszyli Projekt Warszawa, chociaż ostatecznie przegrali 1:3.

 

- Nie będzie łatwo, przede wszystkim beniaminek nie ma nic do stracenia. Przyjadą do nas bez żadnej presji, będą grać swoją siatkówkę. A myślę, że to zwycięstwo z Resovią dodatkowo ich podbudowało. Dla nas to będzie więc kolejne ciężkie spotkanie, w którym jako faworyt meczu będziemy pod presją. Ale podejdziemy do spotkania w pełni skoncentrowani, z celem jakim jest wywalczenie pełnej puli punktów - przyznał Łukasz Kaczmarek z Grupy Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle.

 

- Wiemy, na jakim etapie jesteśmy. Celem naszej drużyny jest utrzymanie w PlusLidze. To dla nas najważniejsze - zauważył zawodnik MKS Ślepsk Malow Suwałki Bartłomiej Bołądź.

 

Transmisja meczu Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - MKS Ślepsk Malow Suwałki w Polsacie Sport. Początek o godzinie 17:30.

MC, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze