One man show! 33 punkty Kurka w meczu z Perugią (WIDEO)

Siatkówka

To był dzień Bartosza Kurka! Polak grający w barwach ekipy Vero Volley Monza rozegrał fenomenalne zawody w meczu trzeciej kolejki ligi włoskiej przeciwko wicemistrzowi Włoch, Sir Safety Conad Perugii. Atakujący był najlepiej punktującym zawodnikiem i zdobył aż 33 punkty!

Takiego Bartosza Kurka chcemy oglądać zawsze. Atakujący reprezentacji Polski był najjaśniejszą postacią meczu Vero Volley Monza - Sir Safety Conad Perugia. 31-letni siatkarz znakomicie radził sobie nawet w najtrudniejszych momentach meczu. Wykorzystywał piłki sytuacyjne ratując swój zespół z opresji.

 

Kurek zgromadził na swoim koncie aż 33 punkty, w tym 29 atakiem (48% skuteczności), trzy blokiem i jeden serwisem. Gra polskiego siatkarza przypominała tą z najlepszych czasów mistrzostw świata w 2018 roku.

 

Ekipa z Monzy była o krok od sprawienia sensacji. Kurek i jego koledzy, którzy nie wygrali jeszcze ani jednego meczu w Superlega, mieli już nawet piłkę meczową, lecz nie wykorzystali jej, co później się zemściło. Dla Perugii było to trzecie zwycięstwo w tym sezonie. Podopieczni Vitala Heyena aktualnie zajmują trzecią lokatę w ligowym zestawieniu.

 

Kompilacja skutecznych zagrań Bartosza Kurka w załączonym materiale wideo.

CM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze