Teatr Heynena podczas meczu z Vero Volley Monza! (WIDEO)

Siatkówka

Vital Heynen doskonale znany jest siatkarskim kibicom nie tylko jako wyśmienity i utytułowany trener, ale również jako człowiek, który podczas meczów nie kryje swoich emocji. Często po kontrowersyjnych sytuacjach, rozstrzyganych na niekorzyść drużyn selekcjonera Biało-Czerwonych, Belg urządza prawdziwy teatr. Tak było też w środowy wieczór, gdy w spotkaniu włoskiej ekstraklasy jego Sir Safety Perugia grała na wyjeździe z Vero Volley Monza. Zobaczcie "przedstawienie" z Heynenem w roli głównej.

- Doskonale znamy ten teatr Heynena, to wszystko jest wyreżyserowane. Trener widzi, że jego drużyna potrzebuje w tej chwili krótkiej przerwy. Także Wilfredo Leon potrzebuje jeszcze kilku chwil na dogrzanie się. Ile razy w tym sezonie, także reprezentacyjnym, Belg "wchodził na obroty"? Najczęściej pomagało - mówił komentujący ten mecz w Polsacie Sport News Robert Małolepszy.

 

Drużyna z Perugii wygrała całe spotkanie po tie-breaku, lecz ostatnia w tabeli Vero Volley Monza postawiła naprawdę trudne warunki. 

 

Cała sytuacja w załączonym materiale wideo.

B., WŁ, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze