Krispol 1 Liga: LUK Politechnika Lublin - Mickiewicz Kluczbork. Transmisja w Polsacie Sport Extra

Siatkówka
Krispol 1 Liga: LUK Politechnika Lublin - Mickiewicz Kluczbork. Transmisja w Polsacie Sport Extra
fot. Cyfrasport

W meczu dziesiątej kolejki Krispol 1 Ligi zmierzą się dwie ekipi z czołówki. Wicelider LUK Politechnika Lublin podejmie czwartą ekipę zaplecza PlusLigi Mickiewicza Kluczbork. Transmisja meczu LUK Politechnika Lublin - Mickiewicz Kluczbork w Polsacie Sport Extra.

Bilans zwycięstw obu ekip jest taki sam. Zarówno ekipa z Lublina, jak i z Kluczborka mają na koncie po sześć zwycięstw i trzy porażki. Obie przegrały też swoje ostatnie spotkania. Podopieczni trenera Macieja Kołodziejczyka ulegli po tie-breaku z AGH Kraków. Mickiewicz Kluczbork musiał z kolei uznać wyższość ZAKSY Strzelce Opolskie 0:3.

 

– Podchodzimy do tego meczu ogromnie zmotywowani z kilku względów. Po pierwsze jest to spotkanie telewizyjne i to dodaje dodatkowego smaczku rywalizacji. Po drugie zmierzymy się z bardzo mocną drużyną, która w tabeli ma punkt mniej od nas. Po trzecie chcemy powrócić na zwycięską ścieżkę i rozegrać niezłe zawody, które pozwolą nam prezentować taką siatkówkę, jak chociażby w poprzednich konfrontacjach, w których zwyciężaliśmy. Zanosi się na męskie i twarde granie - ocenił szkoleniowiec drużyny z Lublina.

 

Czy rzeczywiście gracze obu ekip zaprezentują twardą męską siatkówkę?

 

Transmisja meczu LUK Politechnika Lublin - Mickiewicz Kluczbork od godziny 18:00 w Polsacie Sport Extra. Komentują: Marek Magiera, Maciej Jarosz

CM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie