Izrael - Polska: Nowe ujęcie wtargnięcia kibiców na boisko. Kto powalił Kędziorę? (WIDEO)

W meczu Izrael - Polska (1:2) w ostatnich minutach zrobiło się dość niebezpiecznie. Na murawę wpadło kilku kibiców, a jeden z interweniujących ochroniarzy przypadkowo wpadł wprost w Tomasza Kędziorę. Obrońca reprezentacji Polski upadł na murawę i przez kilkadziesiąt sekund wyglądało to dość niepokojąco. W międzyczasie ochrona uporała się z intruzami, a sędziowie po dłuższej przerwie wznowili grę.

Podczas spotkania rozgrywanego w Jerozolimie na boisko wbiegło kilku kibiców z sektora gospodarzy. Jeden z nich... przytulił Roberta Lewandowskiego, z którym chciał zrobić sobie zdjęcie. Sędzia przerwał spotkanie na kilka minut, a po dyskusji ze sztabami obu drużyn postanowił je wznowić.

Mecz w Jerozolimie, przed którym ostrzegali zarówno przedstawiciele mediów, jak i meteorolodzy, odbył się bez zakłóceń – nie licząc wtargnięcia kibiców na boisko. We wtorek i środę Izrael został ostrzelany rakietami ze Strefy Gazy, w związku z czym pojawiły się obawy dotyczące bezpieczeństwa. Trochę nerwów pojawiło się też po tym, jak "The Jerusalem Post" napisał, że organizacja terrorystyczna Palestyński Islamski Dżihad dokona ataku na stadionie. Artykuł został jednak później skasowany.