Anastasi nagrodził swoich siatkarzy! Zaprosił ich... na piwo (ZDJĘCIE)

Siatkówka
Anastasi nagrodził swoich siatkarzy! Zaprosił ich... na piwo (ZDJĘCIE)
fot. Cyfrasport

Początek sezonu w wykonaniu Projektu Warszawa jest kapitalny. Aż nie chce się wierzyć, że do ostatnich chwil nie było wiadomo, czy zespół wystartuje w rozgrywkach PlusLigi. W sobotę warszawianie zanotowali zwycięstwo w hitowym starciu kolejki z Aluronem Virtu CMC Zawiercie. Trener Andrea Anastasi postanowił nagrodzić swoich siatkarzy za wyśmienitą postawę i... zaprosił ich na piwo.

Za nami pięć kolejek PlusLigi, a Projekt pozostaje jedną z dwóch niepokonanych drużyn. Wicemistrzowie Polski radzą sobie znakomicie i ustępują miejsca jedynie Grupa Azoty ZAKSIE Kędzierzyn-Koźle.

 

Przed rozpoczęciem rozgrywek niewielu spodziewało się, że siatkarze ze stolicy będą radzić sobie aż tak dobrze. Wierzył w to za to włoski szkoleniowiec Anastasi. Po zwycięstwie nad Jurajskimi Rycerzami w nagrodę zaprosił swoich graczy na piwo.

 

Zdjęcie z uczty pojawiło się na Instagramie Włocha. Po minach siatkarzy i członków sztabu widać, że pomysł Anastasiego bardzo im się spodobał.

 

 

Kolejnym rywalem warszawian będzie Cerrad Enea Czarni Radom. Spotkanie zostanie rozegrane 24 listopada o 20:30. Transmisja w Polsacie Sport.

CM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze