Włoskie media: Ronaldo nie jest już do wzięcia! Był ślub

Piłka nożna
Włoskie media: Ronaldo nie jest już do wzięcia! Był ślub
fot. PAP/EPA

Włoscy dziennikarze informują, że Cristiano Ronaldo nie jest już kawalerem. Jak twierdzą, Portugalczyk i jego partnerka Georgina Rodriguez wzięli niedawno ślub, a ponieważ piłkarz mocno chroni swoją prywatność, uroczystość odbyła się potajemnie i poza Europą.

Według dziennikarzy magazynu "Novella 2000" okryty wielką tajemnicą ślub Ronaldo i Rodriguez wzięli w Maroku. Piłkarz Juventusu oświadczył się swojej partnerce już dużo wcześniej, ale żadne z nich oficjalnie nie mówiło o dalszych planach związanych z małżeństwem. Parę tworzą od trzech lat, mają dziecko, oboje chronią swoją prywatność, co za tym idzie, stanowią atrakcyjny kąsek dla poszukiwaczy sensacji. 

 

W "Novella 2000" napisano, że ślub w Maroku zorganizował kickbokser Badr Hari, który od wielu lat jest bardzo bliskim przyjacielem Portugalczyka. Co do samej decyzji o sformalizowaniu związku, miała ona zapaść spontanicznie, po niedawnej gali MTV EMA Awards. "CR7" pojawił się na niej z narzeczoną, a złośliwi komentatorzy ponownie twierdzili, że Rodriguez jest "panią do towarzystwa". Właśnie takie opinie miały wpłynąć na gwiazdę reprezentacji Portugalii. 

WŁ, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie