Olsztyn zablokowany w Suwałkach! Miażdżąca seria beniaminka

Siatkarze MKS Ślepsk Malow Suwałki udanie otworzyli nową halę, pokonując Indykpol AZS Olsztyn 3:1. Kluczowa dla losów pierwszego seta była punktowa seria gospodarzy od stanu 16:16 do 23:16, w której popisali się czterema punktowymi blokami.

W pierwszym secie wyrównaną walkę oglądaliśmy do stanu 16:16. Potem oglądaliśmy serię siedmiu akcji wygranych przez podopiecznych Andrzeja Kowala. Rozpoczęło się od błędów gości – serwisu Pawła Pietraszko w siatkę (17:16), a następnie w aut zaatakował Jan Hadrava (18:16). W kolejnych akcjach gospodarze zablokowali Hadravę (19:16), kontrę skończył Nicolas Szerszeń (20:16), dwukrotnie zatrzymali blokiem Seyeda (21:16, 22:16), a potem jeszcze raz Hadravę (23:16).

Suwalczanie nie wypuścili takiej przewagi z rąk, pewnie wygrali seta pierwszego seta 25:20. Później okazali się również lepsi w całym meczu, otwierając nową halę zwycięstwem 3:1.

Punktowa seria siatkarzy MKS Ślepsk Malow Suwałki w załączonym materiale wideo.