Verva Warszawa Orlen Paliwa - Cerrad Enea Czarni Radom. Transmisja w Polsacie Sport

Siatkówka
Verva Warszawa Orlen Paliwa - Cerrad Enea Czarni Radom. Transmisja w Polsacie Sport
fot. PAP

Niepokonana Verva Warszawa Orlen Paliwa w niedzielny wieczór będzie chciała przedłużyć serię bez porażki w Pluslidze. Tym razem rywalem niepokonanych warszawian będą podopieczni Roberta Prygla - Cerrad Enea Czarni Radom. Transmisja spotkania Verva Warszawa Orlen Paliwa - Cerrad Enea Czarni Radom w niedzielę o 20:30 w Polsacie Sport.

Siatkarze z Radomia ostatnio pokonali w Pluslidze GKS Katowice. Tym razem po drugiej stronie siatki zamelduje się wicemistrz Polski z ubiegłego sezonu i niepokonany zespół w tej kampanii - Verva Warszawa Orlen Paliwa. Zespół ze stolicy Polski zalicza bardzo udany start nowego sezonu. Warszawianie ograli już MKS Będzin, BKS Visłę Bydgoszcz, MKS Ślepsk Malow Suwałki, Jastrzębski Węgiel oraz Aluron Virtu CMC Zawiercie. W rozgrywanym awansem meczu 13. kolejki, wicemistrzowie Polski w ostatnią środę wygrali na terenie mistrza Polski - Grupy Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle.

 

- Po wszystkich problemach wokół siatkówki w Warszawie, klub wychodzi na prostą. Wyniki drużyny Verva Warszawa Orlen Paliwa pokazują, że drużyna jest w dobrej formie. Jedziemy poszukać tam swoich szans i nie jesteśmy na przegranej pozycji. Nasza gra jest coraz lepsza i myślę, że jesteśmy w stanie sprawić niespodziankę, a presja nie będzie po naszej stronie, bo to Warszawa będzie faworytem tego meczu - powiedział przyjmujący Cerrad Enea Czarnych Radom, Wojciech Włodarczyk.

 

Transmisja spotkania Verva Warszawa Orlen Paliwa - Cerrad Enea Czarni Radom w niedzielę o 20:30 w Polsacie Sport.

psl, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie