Robbie Williams rzucił wyzwanie byłemu wokaliście Oasis

Sporty walki
Robbie Williams rzucił wyzwanie byłemu wokaliście Oasis
fot. PAP

Zdaniem brytyjskich mediów, Robbie Williams zwrócił się z prośbą do promotora bokserskiego Eddiego Hearna, by zorganizował on jego walkę z byłym wokalistą Oasis - Liamem Gallagherem. Wszystko wskazuje więc na to, że panowie przeniosą rywalizację z list przebojów do ringu.

Obaj muzycy rywalizują ze sobą na listach przebojów przez ponad dwadzieścia lat. Williams miał już wcześniej wzywać Gallaghera do walki, jednak ten nie reagował na jego zaczepki.

 

- Przez całą moją karierę muszę robić różne rzeczy. Podobnie jak w przypadku Soccer Aid udaję, że jestem piłkarzem, tak kiedy jestem na scenie, udaję, że jestem piosenkarzem. Chcę doświadczać różnych rzeczy. Trenuję boks i uwielbiam ten sport, a jeśli miałbym wskazać kogoś, z kim chciałbym się zmierzyć, to byłby to Liam - powiedział Williams w programie Jonathan Ross Show.

 

Zdaniem 45-letniego wokalisty, między nim a starszym o dwa lata Gallagherem istniał konflikt jeszcze w latach 90'.

 

- Spędzaliśmy wtedy czas w tych samych kręgach, ale zdecydowanie nie byliśmy przyjaciółmi - dodał.

 

Wszystko wskazuje na to, że prowokacje Williamsa nie są wyłącznie czczym gadaniem.

 

- Już dwa razy proponowałem Liamowi sparing, ale za każdym razem odmawiał. Zwróciłem się nawet do Eddiego Hearna o zorganizowanie takiego pojedynku i wyraził on duże zainteresowanie - przyznał.

 

Muzyk jednoznacznie podkreślił również, że nie miałaby to być akcja charytatywna. Ostatnio byliśmy świadkami pojedynku youtuberów Logana Paula i KSI, i choć ich walka była wyśmiewana przez miłośników boksu, to obejrzały ją miliony ludzi na całym świecie. Może się zatem okazać, że obaj piosenkarze dołączą do grona celebrytów, którzy na szermierce na pięści zarobią krocie.

 

Zarówno Williams jak i Gallagher są uznawani za jednych z najbardziej rozpoznawalnych przedstawicieli muzyki pop lat 90'. Pierwszy z nich może się poszczycić takimi przebojami jak choćby: "Angels", "Feel" czy "Supreme", natomiast Gallagher do 2009 roku, razem z bratem Noelem, występował w zespole Oasis. Największe hity formacji to: "Don't Look Back In Anger", "Wonderwall" oraz "Whatever".

 

Gallagher znany jest ze swojego impulsywnego charakteru, przez który między innymi skłócił się z bratem i rozpoczął solową działalność. Kojarzony jest również z zawadiackim, angielskim sposobem bycia i często można spotkać go w londyńskich pubach, gdzie najbardziej szczęśliwym spośród fanów udaje się podobno namawiać go do śpiewu.

AŁ, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze