Lewandowski po strzeleniu czterech goli: Najważniejsze, że dobrze się bawiliśmy

Niespełna 15 minut wystarczyło Robertowi Lewandowskiemu na strzelenie czterech goli w meczu Ligi Mistrzów. - Niezależnie z kim i gdzie gramy, trzymamy się naszego planu - powiedział po wygranej z Crveną zvezdą (6:0).

Polski napastnik po raz kolejny zachwycił futbolowy świat. W meczu z Crveną zvezdą strzelił cztery gole w odstępie niespełna piętnastu minut! Tym samym ma na koncie już 10 trafień w tym sezonie Ligi Mistrzów. Po zakończonym spotkaniu, które zakończyło się wynikiem 6:0, udzielił krótkiej wypowiedzi, w której podkreślił siłę swojej ekipy.

- Drużyna jest najważniejsza. Cieszę się, że od pierwszej minuty zaczęliśmy od mocnego uderzenia. Mieliśmy sporo sytuacje, mogliśmy wygrać jeszcze wyżej. Najważniejsze, że dobrze się bawiliśmy. Niezależnie z kim i gdzie gramy, trzymamy się naszego planu - powiedział.

Bawarczycy już przed 5. kolejką fazy grupowej mieli zapewniony awans. Po wtorkowym meczu wiemy już, że na pewno zajmą pierwsze miejsce w tabeli.

WYNIKI I TABELE LIGI MISTRZÓW

Oglądaj na żywo największe gwiazdy piłki nożnej i ekscytujące zmagania najlepszych europejskich drużyn - Ligi Mistrzów UEFA i Ligi Europy UEFA - na kanałach Polsat Sport Premium, w Cyfrowym Polsacie, Plusie i IPLI. Prestiżowe rozgrywki dostępne są w telewizji, na komputerach, smartfonach i tabletach.