Liga Mistrzyń: Chimik Jużne – ŁKS Commercecon Łódź. Relacja i wynik na żywo

Po domowym zwycięstwie 3:2 z Allianz MTV Stuttgart w pierwszej kolejce fazy grupowej Ligi Mistrzyń mistrzynie Polski udały się na Ukrainę. Tam podopieczne Marka Solarewicza zmierzą się z Chmikiem Jużne. Relacja na żywo i wynik meczu Chimik Jużne – ŁKS Commercecon Łódź na Polsatsport.pl.

Łodzianki udanie powróciły do europejskich pucharów po wielu latach przerwy pokonując mistrza Niemiec 3:2. We wtorek łódzkie "Wiewióry" rozegrają pierwszy mecz wyjazdowy, tym razem z najlepszą klubową ekipą z Ukrainy.

Ekipa Jewgena Nikolajewa w premierowym starciu w Lidze Mistrzyń przyjęła srogą lekcję siatkówki od Igor Gorgonzola Novary. Rezerwowy skład wicemistrza Włoch pozwolił rywalkom zdobyć w setach kolejno 17, 10 i 7 punktów.

Czy łodzianki równie szybko rozprawią się z teoretycznie słabszym rywalem?

Relacja na żywo i wynik meczu Chimik Jużne – ŁKS Commercecon Łódź od godziny 17:00 na Polsatsport.pl.