PlusLiga: Aluron Virtu CMC Zawiercie - MKS Ślepsk Malow Suwałki. Transmisja w Polsacie Sport

Siatkówka
PlusLiga: Aluron Virtu CMC Zawiercie - MKS Ślepsk Malow Suwałki. Transmisja w Polsacie Sport
fot. PAP

Po porażce z Jastrzębskim Węglem siatkarze Aluronu Virtu CMC Zawiercie będą chcieli wrócić na zwycięską ścieżkę. Na drodze do osiągnięcia tego celu staną jednak napędzeni zwycięstwem z Indykpolem AZS Olsztyn gracze MKS Ślepsk Malow Suwałki. Transmisja meczu 7. kolejki PlusLigi Aluron Virtu CMC Zawiercie - MKS Ślepsk Malow Suwałki w Polsacie Sport.

Szósta kolejka przyniosła kibicom wiele niespodzianek. Jedną z nich była szybka porażka 0:3 Jurajskich Rycerzy w Jastrzębiu. Brązowi medaliści z poprzedniego sezonu mieli za sobą trudny początek sezonu, więc nikt nie stawiał ich w roli faworytów. Zawiercianie wygrali wcześniej pięć z siedmiu spotkań, dlatego wydawało się, że to oni powinni zapisać na swoim koncie kolejne punkty.

 

- Nie ma co ukrywać, że drużyna z Jastrzębia mocno nam nie leży. To nie jest absolutnie żadne usprawiedliwienie, ale trochę już w tę siatkówką gram i wiem, że gdy zmienia się trenera lub go wyrzuca, tak jak w przypadku Jastrzębia, to zespół dostaje skrzydeł. Zagrali koncertowo, czapki z głów dla nich. Jeżeli tak będą grali, naprawdę mało kto będzie w stanie im zagrozić. My nie mamy co płakać nad rozlanym mlekiem, za chwilę kolejne mecze, a tych meczów jeszcze ogrom. Musimy wyciągnąć wnioski z tego spotkania i z podniesioną głową czekać na następne - powiedział po porażce Bartosz Gawryszewski cytowany przez oficjalny portal klubu.

 

Porażka z pewnością sprawi, że podopieczni Marka Lebedewa podejdą do spotkania z beniaminkiem z Suwałk jeszcze bardziej zmotywowani.

Z kolei siatkarze Andrzeja Kowala w poprzedniej kolejce zanotowali wymarzoną inaugurację rozgrywek w nowym obiekcie. Od razu pokusili się o zwycięstwo i to z nie byle jakim rywalem, bo z Indykpolem AZS Olsztyn. Dla ekipy z Warmii była to druga porażka w tym sezonie, a pierwsza po serii pięciu zwycięstw. Czy siatkarze Ślepska Malow sprawią kolejną niespodziankę i tym razem pokuszą się o wyjazdowe zwycięstwo?

 

Transmisja meczu Aluron Virtu CMC Zawiercie - MKS Ślepsk Malow Suwałki od godziny 17:30 w Polsacie Sport.

CM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze