Seks według Conte. Kontra trenera Slavii. Kto silniejszy?

Piłka nożna
Seks według Conte. Kontra trenera Slavii. Kto silniejszy?
fot. PAP

W grupie śmierci Ligi Mistrzów w Pradze Slavia zmierzy się z Interem Mediolan, który w Europie na razie zawodzi. „Nerra-azzuri” przegrali oba wyjazdowe spotkania – na Camp Nou i w Westfalii, a że potknęli się także na San Siro z mistrzem Czech dziś nie mogą sobie pozwolić na jakąkolwiek stratę. Ale mimo, że temperatura tego spotkania jest bardzo wysoka, pojawił się także dość humorystyczny (a może jednak poważny?) temat. Czy seks może mieć wpływ na zawodników przed tak istotnym bojem?

W grupie „śmierci” Ligi Mistrzów, w której ciągle wszystkie cztery drużyny walczą o awans, dziś dwa pasjonujące spotkania. Prowadząca w tabeliBarcelona podejmuje drugą Borussię Dortmund. W Pradze Slavia zmierzy się z Interem Mediolan, który mimo świetnej postawy w Serie A w Europie na razie zawodzi. „Nerra-azzuri” przegrali oba wyjazdowe spotkania – na Camp Nou i w Westfalii, a że potknęli się także na San Siro z mistrzem Czech dziś nie mogą sobie pozwolić na jakąkolwiek stratę. Ale mimo, że temperatura tego spotkania jest bardzo wysoka, pojawił się także dość humorystyczny (a może jednak poważny?) temat. Czy seks może mieć wpływ na zawodników przed tak istotnym bojem?

 

Trener prażan Jindrich Trpiśovsky podziwiał Antonio Conte jako piłkarza. Dziś ceni jego trenerski warsztat ale nie oznacza to wcale, że zgadza się z nim w każdej kwestii. Według Włocha: „akt seksualny piłkarzy w trakcie sezonu nie powinien trwać zbyt długo. I lepiej mieć stałego partnera.” „Mam doradzać zawodnikom jak postępować w łóżku? A może jak i z kim doświadczyć przyjemności seksualnej?” – uśmiecha się szkoleniowiec „Zszywanych”.

 

„Chcemy odnosić sukcesy i musimy podporządkować wszystko, w tym życie osobiste graczy. W tym seks. Piłka nożna to walka. Może mieć tylko jednego zwycięzcę. I zrobię wszystko, aby mój zespół był po właściwej stronie” - powiedział Conte przed wyjazdem do Pragi. „Nie jest dobrze być zbyt rozkojarzonym i zmęczonym pod tym względem.”

 

Odpowiedź Trpiśovskiego była krótka: „Chłopaki są w tym bardzo doświadczeni, mają swoje rodziny, wiedzą, jak to robić. Radzę im tylko w sprawach związanych z piłką nożną ”.

 

Kto jak i z kim spędził noce poprzedzające środowy mecz na „Edenie”? Tego z pewnością się nie dowiemy. Ale drużyna z Pragi jest świetnie przygotowana fizycznie do sezonu raczej dzięki ciężkiemu okresowi letniemu, kiedy na obozie w Austrii biegali bez piłki i po 20 kilometrów, a nie za sprawą wstrzemięźliwości seksualnej.

 

Transmisja meczu Slavia Praga - Inter Mediolan od godziny 20:50 w Polsacie Sport Premium 3. 

 

WYNIKI I TABELE LIGI MISTRZÓW

 

Oglądaj na żywo największe europejskie gwiazdy piłki nożnej i ekscytujące zmagania najlepszych europejskich drużyn – fazy pucharowe Ligi Mistrzów UEFA i Ligi Europy UEFA 2019/2020 na kanałach Polsat Sport Premium 1 i Polsat Sport Premium 2, w Cyfrowym Polsacie, Plusie i IPLI. Prestiżowe rozgrywki dostępne są w telewizji, na komputerach, smartfonach i tabletach.

Bożydar Iwanow, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze