Siatkarz Asseco Resovii wpadł w kibiców! (WIDEO)

Siatkówka

W meczu Asseco Resovii Rzeszów z Grupa Azoty ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle doszło do niebezpiecznej sytuacji. Luke Perry bardzo ambitnie próbował obronić piłkę zmierzającą w trybuny i wpadł w grupę kibiców! Na szczęście nikt nie ucierpiał w tym starciu.

Przy stanie 4:7 na zagrywce pojawił się Simone Parodi. Nicolas Marechal przyjął dosyć dokładnie, lecz jego drużyna nie skończyła akcji. Bartłomiej Krulicki chciał zaskoczyć kędzierzynian kiwką ze środka, lecz po drugiej stronie siatki stał Paweł Zatorski, który potrafi odczytać intencje atakujących.

 

Benjamin Toniutti próbował ratować się odbiciem jednorącz przy drugim kontakcie i wyszło mu to naprawdę dobrze. Łukasz Kaczmarek mógł zaatakować i zrobił to na tyle dobrze, że Marcin Komenda nie obronił dokładnie. Piłka zmierzała w trybuny, lecz popędził za nią Luke Perry. Libero Asseco Resovii podjął ogromne ryzyko. Nie odbił jednak piłki, ale za to wpadł w kibiców na trybunach. Siatkarz miał jednak sporo szczęścia, bo w zdarzeniu nikt nie ucierpiał.

 

Cała akcja w załączonym materiale wideo.

CM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie