Ełk Boxing Show: Wyniki ważenia

Sporty walki

Wydarzeniem gali w Ełku będzie walka w kategorii superlekkiej między pochodzącym z tego miasta Michałem Syrowatką i słynącym z nokautującego ciosu reprezentantem Niemiec, Atillą Kayabasim. W czwartek odbyła się ceremonia ważenia.

W piątek, czyli tydzień po gali MB Boxing Night 6, w Ełku odbędzie się kolejne widowisko dla fanów pięściarstwa. Podczas "Ełk Boxing Show" w ringu w walce wieczoru zobaczymy Michała Syrowatkę, który ma wiele do udowodnienia. 29 listopada, w rodzinnym mieście Polak przystąpi do starcia z Atillą Kayabasim w wadze superlekkiej. W ostatnim pojedynku Syrowatka wygrał z Maksimem Churbanowem.

 

Polak obiecuje, że w ringu zaprezentuje się lepiej niż w pojedynku z Rosjaninem, który wygrał niejednogłośnie na punkty. - Nie byłem sobą w tej walce... Wygrałem, ale nie pokazałem tego co chciałem. Przed własną publicznością zmażę tę plamę - zapowiada Syrowatka.

 

Podczas gali "Ełk Boxing Show" do ringu powróci także Piotr Gudel, a w międzynarodowym pojedynku Ukrainiec Timur Kuzakhmedov zmierzy się z Białorusinem Nadzirem Bakhshyieu, który niedawno w Łomiankach niespodziewanie zremisował z faworyzowanym Michałem Żeromińskim.

 

Wynik ważenia przed galą Ełk Boxing Show:

 

Adam Grabiec (72,1 kg) - Magomed Magomedov (70,9 kg)
Bartosz Głowacki (70,1 kg) - Tomasz Gołuch (70,6 kg)
Piotr Gudel (58,1 kg) - Kamil Jaworek (57,7 kg)
Timur Kazakhmedov (62,7 kg) - Nadzir Bakhshvieu (62,4 kg)
Michał Syrowatka (63,7 kg) - Atilla Kayabasi (63,3 kg)

 

Transmisja gali Ełk Boxing Show w piątek od godziny 19:00 w Polsacie Sport Fight oraz od godz. 20:00 w Polsacie Sport News.

A.J., Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie