LSK: BKS Stal Bielsko-Biała - Developres SkyRes Rzeszów. Transmisja w Polsacie Sport

Siatkówka
LSK: BKS Stal Bielsko-Biała - Developres SkyRes Rzeszów. Transmisja w Polsacie Sport
fot. PAP

BKS Stal Bielsko-Biała podejmie Developres SkyRes Rzeszów w meczu 7. kolejki rozgrywek Ligi Siatkówki Kobiet. Gospodynie spisują się w tym sezonie doskonale, wygrały cztery mecze z rzędu, drużyna gości ma jeszcze lepszy bilans i ochotę na koleje zwycięstwo. Spotkanie zapowiada się więc niezwykle interesująco, a jeżeli zakończy się dopiero po pięciu setach, nie będzie to niespodzianką. Transmisja meczu BKS Stal Bielsko-Biała - Developres SkyRes Rzeszów w Polsacie Sport o godzinie 17:30.

Ekipa z Bielska-Białej rozegrała w tym sezonie już siedem spotkań, pięć z nich wygrała, a w jednym z przegranych zdobyła punkt. BKS Stal zajmuje obecnie 5. miejsce w tabeli LSK, ale cztery czołowe drużyny mają na koncie dwa mecze więcej.   

 

Drużyna trenera Bartłomieja Piekarczyka oczarowuje kibiców wielką walecznością, cztery zwycięstwa z rzedu dodają jeszcze pewności siebie, a szkoleniowiec podkreśla, że jego zespół stać na dużo więcej. 

 

- Naszym celem jest zwycięstwo i jak najlepsza gra. W każdym meczu. Nie skupiamy się teraz na tabeli, a na każdym kolejnym przeciwniku. Na koniec rundy zasadniczej chcielibyśmy się znaleźć w play off i tam będziemy szukać swoich szans. Wiem na co stać mój zespół. Widzę każdego dnia jak dziewczyny ciężko pracują i rozwijają się. Mamy cały czas spore rezerwy i wiemy, że nasza gra nie wygląda jeszcze tak jakbyśmy chcieli. Idziemy jednak w dobrym kierunku - powiedział szkoleniowiec w wywiadzie zamieszczonym na stronie internetowej BKS Stali.  


Dumni ze swojej ekipy mogą być także kibice z Rzeszowa, Developres SkyRes spisuje się bowiem znakomicie. Wygrał osiem meczów z rzędu, a jedyną jak dotąd porażkę, poniósł w poprzedniej kolejce w Policach. Grupa Azoty Chemik zwyciężył 3:0. Rzeszowianki mają na koncie 23 punkty i zajmują drugie miejsce.

 

Ostatnie spotkanie rozgrywane pomiędzy drużynami Developres SKYRES Rzeszów a BKS Stal Bielsko-Biała zakończyło się zwycięstwem bielszczanek 3:1. Tym razem trudno jednak wskazać faworyta, a pięć setów w hali pod Dębowcem to scenariusz bardzo prawdopodobny.

 

W porównaniu z poprzednim sezonem w drużynie gości rewolucji nie było, ale tych kilka zmian było dość znaczących. Zespół przejął były selekcjoner reprezentacji Polski mężczyzn Stephane Antiga. Do ekipy, która zajęła w LSk trzecie miejsce dołączyły Portorykanka Natalia Valentin-Anderson, libero Aleksandra Krzos, przyjmująca Amerykanka Alexandra Frantti oraz środkowe Gabriela Polańska i Zuzanna Efimienko-Młotkowska. Te wzmocnienia mają zapewnić pierwszy w historii klubu finał mistrzostw Polski, ale do tego jeszcze długa droga. Na razie zawodniczki trenera Antigi skupiają się na potyczce z BKS Stalą.

 

Transmisja meczu BKS Stal Bielsko-Biała - Developres SkyRes Rzeszów w Polsacie Sport o godzinie 17:30.

 

WYNIKI, TERMINARZ I TABELA LSK

WŁ, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze