PlusLiga: MKS Będzin - Trefl Gdańsk. Relacja i wynik na żywo

Siatkówka

Jedno z dwóch poniedziałkowych starć 8. kolejki PlusLigi odbędzie się w Będzinie, gdzie tamtejszy MKS zmierzy się z Treflem Gdańsk. Gospodarze to outsider rozgrywek, który w tym sezonie nie zasmakował jeszcze zwycięstwa. O przełamanie z ekipą z Trójmiasta nie będzie łatwo. Relacja i wynik na żywo na Polsatsport.pl.

MKS w siedmiu konfrontacjach za każdym razem schodził z parkietu pokonany. Ostatnio lepszy okazał się GKS Katowice, który wygrał u siebie 3:1. Co ciekawe, ostatnie zwycięstwo będzinian w PlusLidze miało miejsce 23 marca w rywalizacji z... Treflem. Miejscowi liczą, że przeciwko temu samemu zespołowi uda im się przerwać fatalną passę niepowodzeń.

 

Gdańszczanie nie mają jednak zamiaru ułatwić siatkarzom MKS-u tego zadania. Ekipa z Trójmiasta dobrze spisuje się u progu sezonu, plasując się na ósmym miejscu z bilansem pięciu zwycięstw oraz dwóch porażek. W dwóch ostatnich meczach podopieczni Michała Winiarskiego pokonali Cuprum Lubin 3:0 oraz Visłę Bydgoszcz 3:2. W obozie gości nikt nie wyobraża sobie innego scenariusza jak pewny triumf na południu Polski. Czy gospodarzom uda się zainkasować pierwsze punkty w sezonie?

 

WYNIKI I TABELA PLUSLIGI

 

Relacja i wynik na żywo meczu MKS Będzin - Trefl Gdańsk od godz. 20:30 na Polsatsport.pl.

KN, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze