LSK: Grot Budowlani Łódź - DPD Legionovia. Transmisja w Polsacie Sport Extra

W meczu ósmej kolejki Ligi Siatkówki Kobiet Grot Budowlani Łódź zmierzą się z DPD Legionovią. Podopieczne Błażeja Krzyształowicza podejdą do spotkania po bolesnej porażce z Chemikiem Polce. Czy w niedziele powetują ją sobie ósmym zwycięstwem w sezonie? Transmisja meczu Grot Budowlani Łódź - DPD Legionovia od godziny 17:30 w Polsacie Sport Extra.

Koniec listopada nie był najlepszym okresem dla siatkarek Grota Budowlanych. Najpierw uległy Fenerbahce Stambuł 0:3 w Lidze Mistrzyń, a potem również musiały uznać wyższość Chemika Police ponownie nie wygrywając nawet seta.

Mecz z Legionovią będzie więc idealną okazją, by przełamać złą passę. Nie będzie to jednak takie łatwe, bo podopieczne Alessandro Chiappiniego w tegorocznej edycji rozgrywek radzą sobie naprawdę dobrze. Co prawda przegrały pięć spotkań wygrywając zaledwie cztery, lecz wystarcza im to, by plasować się w połowie zestawienia, czyli na szóstym miejscu.

Dodatkowo siatkarki z Legionowa podejdą do spotkania napędzone dwoma zwycięstwami z rzędu. Najpierw wygrały 3:1 z E.Leclerc Radomką Radom, a potem w tym samym stosunku z Enea PTPS Piła. Czy w niedzielę sprawią niespodziankę podtrzymując swoją znakomitą serię zwycięstwem nad faworyzowanymi łodziankami?

Transmisja meczu Grot Budowlani Łódź - DPD Legionovia od godziny 17:30 w Polsacie Sport Extra.