Wyciekło nagranie obciążające N’Gapetha! Poważne tarapaty słynnego siatkarza (WIDEO)

Siatkówka
Wyciekło nagranie obciążające N’Gapetha! Poważne tarapaty słynnego siatkarza (WIDEO)
fot. Cyfrasport

Francuski siatkarz Earvin N'Gapeth, który został zwolniony z brazylijskiego aresztu w Contagem po wpłaceniu kaucji w wysokości 50 tysięcy reali, nie może spać spokojnie. 28-latek, który został aresztowany pod zarzutem napaści seksualnej, znalazł się w jeszcze większych tarapatach. Do sieci wyciekło, bowiem nagranie, na którym widać jak Francuz naruszył nietykalność cielesną kobiety.

N’Gapeth brał udział w Brazylii w Klubowych Mistrzostwach Świata. Przyjmujący Zenitu Kazań miał dać klapsa kobiecie podczas imprezy w klubie nocnym w Belo Horizonte. Reprezentant Francji przyznał się do naruszenia nietykalności cielesnej kobiety, jednak przekonywał, że doszło do fatalnej w skutkach pomyłki. Francuz wyznał, że pomylił „ofiarę” ze swoją znajomą i nie chciał nikogo obrazić.

 

Poszkodowana nie uwierzyła w wersję siatkarza i nie przyjęła jego przeprosin. W rezultacie wezwała na miejsce policję, która w poniedziałek aresztowała gracza rosyjskiego klubu. Francuz został przewieziony do więzienia Nelson Hungria w sąsiednim mieście Contagem. Według brazylijskiego prawa grozi mu nawet do pięciu lat pozbawienia wolności.

 

We wtorek sędzia Fabiana Cardoso Gomes zgodziła się na zwolnienie 28-letniego przyjmującego, pod warunkiem wpłacenia 50 tysięcy reali. Siatkarz ma też zakaz zbliżania się do ofiary. W czwartek jednak do sieci wyciekło nagranie z klubu nocnego, na którym widać jak N’Gapeth dotyka kobietę…

To nie pierwsze problemy N'Gapetha z prawem. W 2015 roku został oskarżony o zaatakowanie maszynisty pociągu, który odmówił prośbie siatkarza o późniejszy odjazd.

 

W zakończonych w niedzielę Klubowych Mistrzostwach Świata Zenit zajął trzecie miejsce. Wygrał włoski zespół Cucine Lube Civitanova z Mateuszem Bieńkiem w składzie.

A.J., Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze