Magiera typuje dziesiątkę w 85. Plebiscycie Przeglądu Sportowego i Polsatu

Inne

Gala Mistrzów Sportu odbędzie się 4 stycznia. To właśnie podczas jej trwania ogłoszony zostanie zwycięzca w plebiscycie na Najlepszego Sportowca 2019 roku Przeglądu Sportowego i Polsatu. Od środy będziemy prezentować dziesiątki wytypowane przez naszych ekspertów. Tego jakże trudnego zadania podjął się Marek Magiera!

Do dnia rozstrzygnięcia wyścigu o tytuł najlepszego sportowca roku 2019 coraz mniej czasu. Od środy 11 grudnia publikujemy dla państwa zestawienia utworzone przez dziennikarzy i ekspertów Polsatu i Przeglądu Sportowego. Jako pierwsza swoje typy odsłonił prezenter i komentator Polsatu Sport, Marek Magiera. Kto znalazł się na szczycie jej rankingu?

 

Od 1926 roku Plebiscyt Przeglądu Sportowego jest najważniejszym i najbardziej cenionym przez polskich sportowców rankingiem. W roku 2018 do akcji włączyła się Telewizja Polsat. 4 stycznia poznamy rozstrzygnięcie zagadki. Kto zostanie najlepszym sportowcem 2019 roku?

 

W gronie nominowanych znaleźli się przedstawiciele różnych dyscyplin sportu od skoków narciarskich, przez lekkoatletykę, siatkówkę po żużel. Każdy z nich zasłynął szczególnymi osiągnięciami.

 

Dziesiątka Mark Magiery w 85. Plebiscycie Przeglądu Sportowego na Najlepszego Sportowca 2019 roku:

 

1. Wilfredo Leon (siatkówka)
2. Robert Lewandowski (piłka nożna)
3. Bartosz Zmarzlik (żużel)
4. Dawid Kubacki (narciarstwo klasyczne)
5. Sztafeta 4x400 m kobiet (Iga Baumgart-Witan, Patrycja Wyciszkiewicz-Zawadzka, Małgorzata Hołub-Kowalik, Justyna Święty-Ersetic) (lekkoatletyka)
6. Paweł Fajdek (lekkoatletyka)
7. Piotr Lisek (lekkoatletyka)
8. Mateusz Rudyk (kolarstwo torowe)
9. Mateusz Ponitka (koszykówka)
10. Malwina Smarzek-Godek (siatkówka)

 

Oddaj głos na swojego faworyta w 85. Plebiscycie Przeglądu Sportowego i Polsatu na Najlepszego Sportowca 2019 Roku [TUTAJ].

Marta Ćwiertniewicz, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze