SuperLega: Gas Sales Piacenza - Consar Rawenna. Transmisja na Polsatsport.pl

Siatkówka
SuperLega: Gas Sales Piacenza - Consar Rawenna. Transmisja na Polsatsport.pl
fot. Cyfrasport

W jedynym sobotnim meczu włoskiej SuperLegi dojdzie do konfrontacji w ramach 12. serii gier. Gas Sales Piacenza podejmie przed własną publicznością Consar Rawenna. Faworytami tego starcia są będący na fali przyjezdni, którzy w trzech ostatnich spotkaniach odnieśli komplet zwycięstw. Transmisja na Polsatsport.pl.

Gospodarze sobotniej rywalizacji plasują się na dziesiątym miejscu z bilansem czterech zwycięstw oraz sześciu porażek. W miniony weekend podopieczni Andrei Gardiniego przegrali na wyjeździe z Allianz Milano 1:3 i mają tylko dwa punkty przewagi nad strefą spadkową.

 

Lepiej radzą sobie siatkarze z Rawenny, którzy w jedenastu spotkaniach odnieśli pięć zwycięstw, ponosząc sześć porażek. Warto zaznaczyć, że zawodnicy Consaru wygrali trzy ostatnie konfrontacje, w których zgromadzili osiem "oczek". Swoich sobotnich adwersarzy wyprzedzają o sześć punktów.

 

Ostatni raz oba zespoły "skrzyżowały ze sobą rękawice" 30 grudnia 2017 roku. Wówczas ekipa z Rawenny wygrała w Piacenzie 3:1. Czy i tym razem udowodnią swoją wyższość?

 

WYNIKI I TABELA SUPERLEGI

 

Transmisja meczu Gas Sales Piacenza - Consar Rawenna o godz. 18:00 na Polsatsport.pl.

KN, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie