Ostatnie Cafe Futbol w 2019 roku

Piłka nożna
Ostatnie Cafe Futbol w 2019 roku

Odcinek 455 zakończy tegoroczny sezon Cafe Futbol. W ostatnim programie w 2019 roku gośćmi Przemysława Iwańczyka będą stali eksperci Roman Kołtoń, Tomasz Hajto, Cezary Kowalski oraz Marcin Feddek. W niedzielny poranek podsumujemy najważniejsze wydarzenia z ostatnich 12 miesięcy. Transmisja w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl.

W poniedziałek poznaliśmy pary 1/8 finału Ligi Mistrzów. W losowaniu brali udział przedstawiciele pięciu najsilniejszych lig europejskich w rankingu. Właśnie dlatego losowanie było bardziej skomplikowane, ale ostatecznie poznaliśmy interesujące zestawienia. Początek emocji związanych z europejskimi rozgrywkami już w połowie lutego. Wyniki losowania Ligi Mistrzów oraz Ligi Europy z pewnością przeanalizują nasi eksperci.

W Cafe Futbol nie zabraknie również polskich wątków. W programie przyjrzymy się reprezentacji Polski, którą przez pełne 12 miesięcy zarządzał Jerzy Brzęczek. Co w kadrze się poprawiło, a co wciąż wymaga naprawy? Jacy piłkarze wykorzystali szansę od selekcjonera? Na te pytania postaramy się odpowiedzieć.

W grudniu jesienne zmagania zakończyli piłkarze w polskich klubach. Wiemy, że w PKO Ekstraklasie na fotelu lidera pozostanie Legia Warszawa, z kolei w Fortuna 1 Lidze na pierwszym miejscu znajduje się Warta Poznań. Ostatni odcinek Cafe Futbol to z pewnością dobra okazja, by omówić dyspozycję naszych drużyn na krajowym podwórku.

 

Program poprowadzi Przemysław Iwańczyk. W studiu zasiądą również Roman Kołtoń, Tomasz Hajto, Cezary Kowalski oraz Marcin Feddek.

 

Transmisja Cafe Futbol od godziny 11:00 w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl. Dogrywka od godziny 12:25 na Polsatsport.pl.

MM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie